درد جلوی زانو و کشکک

سندرم درد پاتلوفمورال

معاینه فیزیکی دکتر معاینه در طی معاینه فیزیکی ، پزشک شما درباره سلامت عمومی شما و نشانه‌هایی که تجربه می‌کنید ، صحبت خواهد کرد . او از زمانی که درد زانو شروع می‌شود و در مورد شدت و ماهیت درد سوال خواهد کرد ( منفی در مقابل ). تیز . پزشک شما همچنین از شما خواهد پرسید که چه فعالیت‌هایی باعث بدتر شدن این درد می‌شود .

برای مشخص کردن محل دقیق درد ، ممکن است پزشک شما به نرمی بر روی زانوهای شما فشار بیاورد و آن را بالا بکشد . او همچنین ممکن است از شما بخواهید دولا شوید، بپرید ، یا در طی امتحان خود را امتحان کنید تا زانوی خود و قدرت بدنی تان را آزمایش کنید .

برای کمک به تشخیص علت درد زانو و ایجاد هر گونه مشکلات فیزیکی دیگر ، پزشک شما ممکن است چک کند : ردیف زانو پایین و ران کاسه زانو ، انعطاف ، استحکام و تن ران زانو در نهایت ، پزشک شما ممکن است از شما بخواهد که به عقب و جلو بروید تا راه رفتن شما را بررسی کنید . او به دنبال مشکلاتی با راه رفتن شما خواهد بود که ممکن است به درد زانو کمک کند .

اشعه X معمولا ً، پزشک شما قادر خواهد بود سندرم درد patellofemoral را تنها با معاینه فیزیکی تشخیص دهد . با این حال در اغلب موارد ، او یک اشعه ایکس را برای کنترل آسیب به ساختار زانو و بافت‌ها که به آن متصل می‌شوند ، سفارش می‌دهد .

کلینیک دکتر یزدانی

/ 0 نظر / 121 بازدید